Zakończone

Brak ocen
530 Odsłon

Podsumowanie wydarzenia

Jun 08
2019

Szczegóły wydarzenia

Add to Calendar 06/08/2019 08:00 AM 06/09/2019 08:00 PM Europe/Paris FINAŁY SEZONU 2018/2019 SUPER GAME E-SPORT – KRAKÓW Tauron Arena Kraków admin false MM/DD/YYYY

SUPER GAME e-sport wracają do TAURON Areny Kraków! 8 i 9 czerwca oczy

wszystkich fanów e-sportu skierują się na Kraków, aby podziwiać zmagania drużyn

pucharowych, reprezentacji szkolnych i zawodników indywidualnych. Organizatorzy

przygotowali dla zainteresowanych wiele nagród oraz atrakcji. Wstęp na wydarzenie

jest wolny!

W TAURON Arenie Kraków odbędą się finały rozgrywek: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie, LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, E-sportowa Liga Miast oraz Gran Turismo Sport TAG Heuer. Kraków będzie ostatnim przystankiem zmagań zawodników w sezonie 2018/2019. Do tej pory rozgrywki zostały zorganizowane w 10 miastach m.in. w Radomiu, Szczecinie, Koninie, Siemianowicach Śląskich i Gnieźnie. Organizatorzy planują jeszcze jedną edycję w maju przed finałami w Krakowie.

Rozgrywki

HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie to turniej drużynowy, w którym zespoły zbierają punkty za zdobyte miejsce podczas każdej edycji. Drużyna z największą liczbą punktów wygrywa sezon. Runda w Krakowie jest dodatkowo punktowana.

Punktacja generalna w sezonie 2018/2019: https://sgesport.pl/punktacja-generalna-hiro-quersus-puchar-polski-w-e-sporcie/

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie to turniej przeznaczony dla szkół średnich, podczas każdej edycji placówki rywalizowały o wejście do wielkiego finału w grze Counter Strike: Global Offensive 5 na 5!

Szkoły z awansem do wielkiego finału: https://sgesport.pl/lg1819/

E-sportowa Liga Miast – miasta walczą o tytuł najlepszego w lidze online. Co tydzień odbywają po jednym spotkaniu. Ostateczna kolejka odbędzie się w Krakowie.

Gran Turismo Sport TAG Heuer – najlepsi zawodnicy rywalizujący na symulatorze

sygnowanym marką TAG Heuer, spotkają się po raz kolejny w ostatecznym starciu na wirtualnym torze.

Atrakcje dla widzów

Dla odwiedzających zawody przygotowano turnieje indywidualne, strefę free to play oraz wiele atrakcji między innymi możliwość rywalizacji na symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport, który sygnowany jest marką TAG Heuer! Zwycięzca otrzyma m.in. fotel gamingowy marki Quersus.

Dodatkowo pojawią się turnieje indywidualne w takie gry jak Quake Champions, League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive. Dla każdego przewidziane są liczne turnieje indywidualne, które odbywać się będą co godzinę. Zapisać się będzie można podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu to także niesamowita i niepowtarzalna okazja, by własnoręcznie

przetestować ultranowoczesne, superszybkie, gamingowe komputery marki HIRO oraz obejrzeć niezwykle płynną grę w 144 lub 240 Hz i rewelacyjne właściwości monitorów, które dostarcza firma LG.

Warto wiedzieć

Finały Sezonu 2018/2019 SUPER GAME e-sport odbędą się w TAURON Arenie Kraków 8 i 9 czerwca 2019 roku. Wydarzenie będzie częścią obchodów 5. Urodzin TAURON Areny Kraków.

 

Informacje o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2120865368205284/ oraz na stronie https://sgesport.pl/

TAURON Arena Kraków
Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, 31-571
Kraków, Małopolskie
Polska

https://sgesport.pl/

Więcej informacji? Skontaktuj się!
14/09/2019
392
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *